Parahin Ginga-fani! Mikäli et ole vielä liittynyt yhdistykseen, NYT on siihen hyvä hetki! Jäseniä on reippaasti yli 90 ja olemme päättäneet, että yhdistyksen sadas liittyjä palkitaan yhdistyksen logolla varustetulla kahvikupilla! Lisäksi yhdistys järjestää huhtikuisena lauantaina Tampereella Ginga-bileet kaikille jäsenilleen, kun 100. jäsenen raja menee rikki. Ideana juhlia kulunutta vuotta. Mikäli jäsen nro. 100 pääsee paikalle, muki luovutetaan hänelle juhlatilaisuudessa. Muutoin se saapuu perille postissa.

Liity nyt Suomen Hopeanuoli-fanit ry:hyn, jos et vielä ole jäsen, ettet missaa kaikkien aikojen Ginga-bileitä! Luvassa hauskaa ohjelmaa, Ginga-musaa ja hyvät tarjoilut, sekä tietenkin mukavaa hopeanuolimaista seuraa! :)

Tarkoitus on samalla juhlia myös yhdistyksen yksivuotista taivalta, mutta ensin tarvitsemme vielä muutaman jäsenen laumaamme...