Suomen Hopeanuoli-fanit ry:n kanssa yhteistyössä toimiva projekti Weed-musikaali kaipaa kipeästi tukitiimiläisiä!

Haluatko kantaa kortesi kekoon Weed - Kaksoissolan Legenda -projektin toteutuksessa? Eräs avainasemassa oleva tärkeä tehtävä on musikaalin tukitiimissä toimiminen, jonne ovat musikaalissa mukana olijoiden lisäksi tervetulleita kaikki muutkin, jotka ovat valmiit uhraamaan omaa aikaansa projektin eteen!

Tee tunnus foorumillemme ja ilmoittaudu mukaan täällä:http://hopeisetsivut.net/musikaali/viewtopic.php?f=17&t=105

Lisätietoa tukitiimistä:
http://hopeisetsivut.net/musikaali/viewtopic.php?f=17&t=106

Rahoituspuoli on erittäin tärkeää saada kuntoon, jotta Weed-musikaali saadaan toteutettua!

 

Suomen Hopeanuoli-fanit ry tulee myös olemaan aktiivisesti mukana projektin tukemisessa. Siinä on mukana useita yhdistyksemme aktiiveja hoitamassa projektin johtoa, käsikirjoitusta, foorumia, talousasioita, graafista puolta, sekä näyttelijöinä ja muissa hommissa. Yhdistyksen jäsenet voivat joko yhdistyksemme kautta tai suoraan musikaaliprojektiin liittymällä kantaa kortensa kekoon, jotta tämä projekti saadaan toteutettua tuottamaan iloa kaikille Ginga-faneille. Aivan kuten tällä saraa uraa uurtanut upea Hopeanuoli!musikaali, jolla oli oma toteuttajatiiminsä ja joka toimii esikuvana ja innoittajana Weed-aiheisen musikaalin tekijöille. (Projektit eivät liity toisiinsa sikäli, että kummallakin on omat tekijänsä, mutta Hopeanuoli!musikaalia ei sovi unohtaa mainita Ginga-aiheisesta lavataiteesta puhuttaessa.)